O NAS2020-11-18T17:14:10+01:00

Nasz zespół

Renata Kochowska-Zielińska
Renata Kochowska-ZielińskaRadca prawny
Wieloletni pracownik administracji samorządowej na stanowisku radca prawny Wieloletnia praktyka w obsłudze przedsiębiorców, spółek z o.o. i akcyjnych oraz organów spółek, specjalista w zakresie prawa autorskiego, gospodarczego, zamówień publicznych.
Barbara Kochowska
Barbara KochowskaRadca prawny
Bogate doświadczenie w obsłudze organów samorządowych, jednostek Skarbu Państwa, przedsiębiorców i osób fizycznych, specjalista w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, leśnego, prawa pracy.
Ludwik Kochowski
Ludwik KochowskiRadca prawny
Informujemy, iż Radca prawny Ludwik Kochowski zmarł w dniu 24.10.2020 r. Miał bogate doświadczenie procesowe, w obsłudze przedsiębiorców, osób fizycznych, spółek, spółdzielni, stowarzyszeń, był specjalistą w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, medycznego. Wielka strata.
Michał Jesień
Michał Jesień Radca prawny
Specjalista prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy Procesualista , bogate doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców i osób fizycznych.

O nas w prasie

Wadliwość nowelizacji Prawa Farmaceutycznego

Od 1 maja można sprowadzać z zagranicy leki niezarejestrowane w Polsce, jeśli będą tańsze niż ich polskie odpowiedniki. Pojawiają się jednak wątpliwości, czy takie rozwiązanie jest zgodne z prawem unijnym i czy nie umożliwi sprzedaży specyfików niewłaściwej jakości.

Wprowadzenie przeterminowanego produktu leczniczego do obrotu

W ostatnich latach stosunkowo często spotykamy się z rozgonionym przez media przypadkami pojawienia się na rynku przeterminowanych produktów leczniczych. Zdarza się, że są to sytuacje o dużym zasięgu terytorialnym, dotykającym znaczne grupy osób.

Go to Top